• Výzva Covid-19 – Zachraň práci

Středočeský kraj a Krajská hospodářská komora Střední Čechy informují o projektu „Zachraň práci!“, který se v dnešní problematické době zaměřuje na tzv. dočasné přidělení zaměstnance – dohoda o dočasném „zapůjčení“ zaměstnance k výkonu práce u jiného zaměstnavatele.

Projekt, který integrovala a jehož koncept vytvořila hospodářská komora, reaguje na problémy s uplatněním zaměstnanců způsobené omezováním výroby i na problémy podniků, kterým v současnosti např. kvůli karanténě nebo péči o rodinné příslušníky naopak zaměstnanci chybí a uvítaly by výpomoc zaměstnanců jiných firem. Dočasně přidělený zaměstnanec zůstává nadále pracovníkem původního zaměstnavatele, ale pracovní úkoly mu ukládá firma, k níž je přidělen. Jedná se o elektronickou platformu „burzy práce“ . Více informací naleznete zde www.komora.cz/zachranpraci.

Kromě výše uvedeného je Krajská hospodářská komora Střední Čechy připravena pomoci středočeským podnikatelům se získáváním informací, právním či účetním servisem a dalšími službami. Informace a kontakty naleznete na http://www.khkstrednicechy.cz/.

Bankovní spojení

Bankovní účet: 174635647/0300 ČSOB

IČO: 00236578
DIČ: Obec není plátcem DPH

Úřední hodiny

Středa od 18:00 do 19:00 hod.
Ostatní dny možnost dle dohody.

Kontakt

Adresa: Vinaře 44 (pošta Čáslav), 286 01
Datová schránka ID: terby5j
Telefon: +420 607 769 616
Email: ou@vinare.cz
Web: http://www.vinare.cz

Běží na PRO Samosprávu